• Рейтинг:
  • Модель:
    Усиленный шланг для полива X Hose 22.5м с распылителем
375 грн. 375 грн.
Є в наявності
Новою Поштою - від 40 грн.

Термін доставки — 1-2 дні

Безкоштовна доставка!

При замовленні 2-х і більше товарів на суму 1000 грн. і більше

Всі види оплати

Передоплата, Накладений платіж

9000+ задоволених клієнтів
  Диво-шланг X Hose (Magic hose) абсолютно відрізняється від всіх шлангів які Ви коли-небудь бачили раніше! Його довжина змінюється! Варто включити воду – і він розширюється. Поливальний шланг X hose (Magic hose) автоматично збільшується в довжину – якщо потрібно, він стане довшим у 3 рази, а потім знову легко і просто стиснеться для зручності зберігання. Це легкий, компактний, еластичний шланг-гармошка з практичним дизайном, що виключає утворення петель і заломів.
  Завдяки своїй здатності розтягуватися в довжину і великому діаметру городній шланг створює потужне, інтенсивне розпорошення, яке ідеально підходить для миття вікон, чищення машин, поливу квітів і багато чого іншого.
  Досвідчені садівники і дачники вибирають шланг:
 - Розтягується при надходженні води – стає в 3 рази довше! Він автоматично повертається в початковий розмір ― за лічені секунди!
 - Не перекручується, не заламується, не плутається
 - Міцний і зносостійкий, ефективно працює в парі з підсилювачем напору.
 - Дуже легкий, компактний, зручно зберігати.
 - В комплекті до шлангу йде супер насадка:
  Розпилювальна насадка ― це просте у використанні пристрій, в якому зручно поєднуються одразу 8 різних функцій! Насадка призначена для задоволення будь-яких потреб в поливі! Мийте машину або поливайте сад будь-яким з 8 різних режимів – за власним вибором: Душ, Повна струмінь, Злива, Конус, Плоский струмінь, Центральна струмінь, Аерозоль

Ще не було питань.