При купівлі нового смартфона дуже важливо подбати про його збереження. Не варто ставитися до цього легковажно, адже будь-яка царапинка назавжди здатна зіпсувати зовнішній вигляд гаджета, а падіння його на землю при необережному русі приведе в кращому разі до заміни екрану.
  В першу чергу, звичайно, потрібно купити чохол для вашого iPhone. На сьогоднішній час існує величезна кількість пропонованих варіантів. Тому важливо визначити з самого початку, який саме вам потрібен.

  Чохли можна розділити на кілька категорій:
 ∙ Силіконовий. Цей надтонкий чохол для iphone практично невидимий зі сторони, а пружний силікон надійно захищає від ударів, сколів, пилу і бруду. До того ж, чохол приємний на дотик, чудово відмивається від забруднень, а його стильний дизайн і невисока ціна не залишить байдужим нікого. В наявності є всі прорізи і отвори для кнопок і роз'ємів.
 ∙ Пластиковий чохол-накладка не такий міцний, як силіконовий, але все ж чудово виконує свою функцію захисту від пилу, потертостей і подряпин. Він щільно обхоплює корпус, не допускаючи вислизання, і в той же час, легко одягається і знімається без зайвих зусиль. Його покриття стійке до зношування, а незліченна безліч колірних варіацій при невеликій вартості дає можливість завжди зробити ваш девайс новим і ексклюзивним.
 ∙ Чохол-книжка вважається самим надійним і зручним аксесуаром. Каркас в його основі надійно утримує корпус, а верхня обкладинка при відкиданні дозволяє користуватися пристроєм з максимальним комфортом. Тут ви можете придбати такий чохол для iphone недорого, але з урахуванням всіх ергономічних вимог.
 ∙ Бампер підходить тим, хто вибирає мінімізацію стилю. Його краю трохи виступають над корпусом, і за рахунок міцного матеріалу надійно оберігають грані смартфона від ударів, не закриваючи інші його частини.

  Якщо ви вирішите убезпечити ваш гаджет, він довго буде зберігати свій початковий вигляд і ефективно служити вам у всіх випадках життя.
  У нашому інтернет-магазині ви зможете дуже просто купити чохол для вашого iPhone в Україні. Для цього досить просто зробити свій вибір - інше зробимо ми.

23.09.2017