• Рейтинг:
  • Модель:
    Автомобильный держатель Hoco CA35 Plus Black
599 грн.
Немає в наявності
Новою Поштою - від 40 грн.

Термін доставки — 1-2 дні

Безкоштовна доставка!

При замовленні 2-х і більше товарів на суму 1000 грн. і більше

Всі види оплати

Передоплата, Накладений платіж

9000+ задоволених клієнтів

Hoco CA35 plus - це автомобільний тримач з функцією безпровідної зарядки. У комплекті йдуть 2 різних кріплення одне на дефлектор, а інше на скло і на торпеду, відповідно тримач можна розмістити там де вам зручно.

Корпус виготовлений з міцного ABS і має розміри 80 X 80 X 140мм, вага становить лише 85г. Тримач обертається на всі 360 градусів.

Однією з фішок Hoco CA35 plus є автоматичне фіксування гаджету розсувним затискачем. У тримач вмонтований інфрачервоний сенсор, коли ви підносите до холдера гаджет затискач розсувається, а після того як девайс наблизився до тримача впритул затискач надійно його зафіксовує. Щоб розблокувати затискач і забрати гаджет треба натиснути механічну кнопку збоку на зарядці.

Головною особливістю тримача Hoco CA35 plus є функція швидкої безпровідної зарядки. Вхідна напруга (input) становить 5V/2A, 9V/1.8A, а потужність (output) до 10W. Ефективність безпровідної зарядки становить не менше 65%-75%.

Варто зауважити, що функція безпровідної зарядки і автоматичного затискача працює лише тоді, коли холдер отримує живлення через кабель USB - Type-C, до речі такий кабель йде у комплекті. Для того, щоб гаджет не перегрівався передбачено відвід гярячого повітря та і загалом конструкція тримача забезпечує вільний доступ до пристрою.

Ще не було питань.